BONAMICI (Castruccii)

Lot 20
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 80EUR
BONAMICI (Castruccii)
De Rebus ad Velitras Gestis anno 1744. Commentarius. Lugduni Batavorum, Editio Altera, 1750, in-12, velin ivoire RELIE A LA SUITE : BONAMICI (Castruccii). De Bello Italico. Commentariorum. Liber I - Liber II et Liber III / 1 et III / 2 . Lugduni Batavolrum, Editio Altera, 1751, Rousseurs
Mes ordres d'achat